Docelowe podania o pracę

Najlepsze Imiona Dla Dzieci

Sprzedawcy korzystają z aplikacji online

jak wyjąć kawę z dywanu?
sprawdzone przez eksperta

Wypełnienie podania o pracę w Target to pierwszy krok, który musisz podjąć, jeśli chcesz mieć możliwość rozpoczęcia udanej kariery w popularnej sieci detalicznej. Dowiedz się, jak aplikować i poznaj rodzaje stanowisk, które są dostępne w firmie.

Składanie podań o pracę docelową

Możesz ubiegać się o pracę za pomocą następujących metod:

  • Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem w sklepie godzinowym, odwiedź kiosk pracy na froncie sklepu, w którym chciałbyś pracować, aby wypełnić i złożyć wniosek lub aplikuj online na stanowiska w sklepie .
  • Jeśli chcesz ubiegać się o zatrudnienie na poziomie korporacyjnym, odwiedź witrynę firmy internetowa wyszukiwarka pracy . Wnioskodawcy tworzą profil online i wyszukują oferty pracy. Istnieją osobne aukcje dla kariera godzinowa i kariera menedżerska/korporacyjna . Staże są również dostępne na stronie poświęconej uczelni. Witryna dla kandydatów na studia oferuje również przydatne narzędzie do eksploracji kariery, które dopasowuje tytuły stanowisk do kierunków studiów. Studenci mogą również skorzystać z wydarzenia rekrutacyjne na kampusie .
Powiązane artykuły
  • Drugie kariery dla nauczycieli
  • Najlepsze drugie kariery dla wyżu demograficznego
  • Jaka kariera jest dla mnie odpowiednia?

Możliwości związane z karierą

Ubieganie się o pracę w Target może prowadzić do zatrudnienia sezonowego lub kariery na całe życie, z dostępnymi stanowiskami w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zapewnienie wsparcia merchandisingowego na zapleczu, czy też indywidualna praca z klientami, istnieje stanowisko, które może być dla Ciebie idealne.

najlepsze batony na świecie

Zatrudnienie w sklepie

Docelowe zadania

Pozycje godzinowe w sklepie obejmują wiele stanowisk, które pracują bezpośrednio z klientami:

  • Ochrona aktywów
  • Piekarz i dekorator ciast
  • Koszyk czeka
  • Pracownik przymierzalni
  • Usługi gastronomiczne
  • Sprzedaż artykułów spożywczych
  • Usługi dla gości
  • Farmaceuta i technik farmacji
  • Pracownik laboratorium fotograficznego
  • Piętro sprzedaży
  • Lider zespołu

Inne stanowiska, które niekoniecznie wiążą się z kontaktami z klientami, ale mają kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego sklepu, obejmują:

  • Usługi budowlane
  • Kasa kasowa
  • Urzędniczy
  • Zasoby ludzkie
  • Logistyka
  • Prezentacja i podpisanie
  • Dokładność cen

Zatrudnienie korporacyjne

Zatrudnienie na poziomie korporacyjnym obejmuje możliwości w kilku różnych obszarach:

  • Wsparcie administracyjne
  • Reklama i marketing
  • Projektowanie i rozwój produktów i wnętrz
  • Zatrudnienie w powiązanych działach, takich jak Target.com
  • Finanse i księgowość
  • Usługi finansowe
  • Usługi gastronomiczne, w tym rozwój i zapewnienie jakości
  • Technologia informacyjna
  • Prawo
  • Merchandising
  • Projektowanie i zarządzanie nieruchomościami
  • Apteka
  • Wsparcie sklepu
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw i logistyka
  • Transport
  • Pozyskiwanie dostawców

Wiele z tych korporacyjnych działów pracy jest podobnych do tych dostępnych na poziomie sklepu. Wymagają jednak większego doświadczenia i wykształcenia.

jak długo trwa krwawienie z implantacji

Praktyki

Szanse związane ze stażem są dostępne w centralach korporacyjnych, lokalnych sklepach i centrach dystrybucyjnych. Staże w łańcuchu dostaw i logistyce to 12-tygodniowe staże letnie. Podczas pracy w centrum dystrybucyjnym studenci przechodzą szkolenia z zakresu dystrybucji, dowiadują się więcej o działalności firmy i rozwijają umiejętności przywódcze. Dziesięciotygodniowe staże w sklepie dają stażystom możliwość zapoznania się z każdym obszarem sklepu, a także opracowania specjalnego projektu i poznania ogólnych działań sklepu. Osoby zainteresowane letnim stażem w centrali mogą spędzić 10 tygodni na opracowywaniu strategii firmy i korzystaniu z cennych możliwości nawiązywania kontaktów.

Rozpocznij poszukiwanie pracy docelowej

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą od zasobów ludzkich, guru sieci komputerowych, czy po prostu osobą wychodzącą, która chce zapewnić doskonałą obsługę klienta, z jej różnorodnymi możliwościami, Target to firma, o której należy pamiętać podczas następnej pracy.

Szukam_pracy.jpg Poszukiwana_pracy.jpg Walgreens.jpg

Kalkulator Kalorii